Każdy z nas ma pewnego rodzaju wiedzę i umiejętności, które pozwalają mu poruszać się swobodnie w otoczeniu. Co jednak dzieje się wtedy, gdy nie wiemy, że je posiadamy?

Chciałabym być Twoim mentorem oraz doradcą, a przede wszystkim towarzyszem wyborów i uważnym słuchaczem. Nikt nie zna Ciebie lepiej niż Ty sam, jednak czasami kiedy życie nie układa sie tak, jakbyśmy tego chcieli, potrzebne jest nam obiektywne spojrzenie "z zewnątrz", zmiana perspektywy i wskazanie odpowiedniego kierunku.

Mam za sobą wiele rozmów z klientami i partnerami biznesowymi, które pozwoliły mi zaobserwować, jak ważną rolę w biznesie odgrywa partnerska, pełna zaufania relacja. Moje doświadczenia, związane z podróżami, pozwalają spojrzeć na problemy klientów z szerszej perspektywy i uszanować świat ich wartości, a profesjonalizm i wiedza biznesowa pomagają rozwiązać kwestie natury zawodowej. Wewnętrzny, nieuświadomiony potencjał, bagatelizowanie wpływu życia prywatnego na zawodowe to obszary, w których najczęściej oferowałam pomoc moim klientom.