Izabella Grabska

"Kobieta energiczna, zdecydowana i ambitna, o dużej wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Biznes i finanse to obszary, w których jest absolutną profesjonalistką". Tak mówią o mnie współpracownicy, mentorzy, przyjaciele i rodzina. Jednak by zyskać tak pochlebne opinie potrzebna jest przede wszystkim ciężka praca i ogromna motywacja.

Swoją wiedzę czerpię z długoletniego doświadczenia w prowadzeniu firm. Jestem zwolenniczką praktyki, ale swoją pracę opieram o kompleksowe wykształcenie. Przez ponad 20 lat z powodzeniem zajmowałam się branżą finansową oraz doradztwem biznesowym. Pasjonuje mnie wspieranie ludzi w realizacji ich marzeń i pasji. Jestem specjalistką w zakresie błyskawicznego podejmowania decyzji i wprowadzania spektakularnych zmian w życie zarówno swoje, jak i klientów, z którymi współpracuję.  Sama osobiście wdrożyłam w życie wiele rozwiązań i udoskonaleń, które dały wyjątkowe efekty zarówno na podłożu osobistym jak i biznesowym . 

Ukończyłam Uniwersytet Gdański na kierunkach: Ekonomia, organizacja i zarządzanie transportem, a także Rachunkowośc i Finanse. Dodatkowo kształciłam się w Akademii Finansów w Warszawie zdobywając wiedzę w zakresie ubezpieczeń. Ponadto jestem absolwentką kierunku coaching na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, członkiem Forum Mentorów, założycielką organizacji coachingowej REALM International Coaching Experts oraz certyfikowanym Masterem metody badania motywacji Reiss Motivation Profile. Uczestniczyłam także w wielu szkoleniach poszerzających kompetencje związanych zarówno z zarządzaniem, jak również rozwojem osobistym. Biznes,  z którym związana jestem od lat, łączę z pasją do podróży, które są dla mnie inspiracją do podejmowania codziennych wyzwań.