Bilet do wolności - Tajlandia - listopad 2016

 

Warsztaty fotograficzne połączone z mentorskimi spotkaniami wśród wysp malowniczego królestwa Azji Południowo-Wschodniej, prowadzone przez Izabellę Grabską i Wojtka Korsaka

 

/Users/wojtekkorsak/Desktop/TAJLANDIA JPG MAŁE/IMG_1060-kopia.jpg

 

“Podstawą szczęścia jest wolność, a podstawą wolności odwaga.”

Każdy z nas pragnie wolności w indywidualnym wymiarze rozumienia jej i przeżywania. Wolność to świadomość siebie, swoich talentów i natury wewnętrznej motywacji. Swoboda bycia w nowych miejscach, odporność na cudze osądy i opinie, akceptacja siebie i ludzi wokół, wewnętrzna zgoda na popełnianie błędów. Celem wyjazdu jest połączenie rozwoju osobistego i dotarcie do wewnętrznej wolności poprzez spotkania mentorskie, warsztaty fotograficzne i zanurzenie się w nowej kulturze.

 

/Users/wojtekkorsak/Desktop/TAJLANDIA JPG MAŁE/IMG_1572-kopia.jpg

 

Miejsce

Dni w Polsce coraz krótsze i coraz bardziej szarawe. Jesień to najlepszy czas żeby naładować akumulatory ciepłem i słońcem przed nadchodzącą zimą. Białe plaże, zjawiskowe krajobrazy, strzeliste mogoty i buddyjskie świątynie. Jedna z najlepszych na świecie kuchnia tajska i “niebiańska plaża” wyspy Phi Phi. Miejsce jest rajskie, ale absolutnie nieturystyczne. Nasze mini wycieczki skuterowe zaprowadzą nas do prawdziwej wioski rybackiej czy ukrytych plaż. Nie śpimy w hotelach, ale zanurzamy się w życiu lokalnej społeczności. Mieszkamy w domkach, znajdujących się w wiosce, uczestnicząc tym samym w codziennym życiu mieszkańców wyspy.

 

/Users/wojtekkorsak/Desktop/TAJLANDIA JPG MAŁE/IMG_1727-kopia.jpg

 

Program

Dzień 1

  • wylot z Warszawy (przesiadka w Europie lub na Bliskim Wschodzie)

 

Dzień 4-9

Warsztaty fotograficzne

  • sesja zdjęciowa dla każdego uczestnika warsztatu

  • fotografia w brandingu i marketingu

  • “Jak nie zgubić się w tłumie?” - odnalezienie swojego stylu w fotografii

  • zdobywanie umiejętności technicznych: kompozycja, szukanie dobrego światła, błędy początkujących - czego unikać, na co zwracać uwagę

  • sekrety najlepszych zdjęć urlopowych

  • podstawy pozowania

  • “Kawa, jogging i Instagram”, czyli fotografia codzienna w social media, wykorzystanie potencjału telefonu

  • “Fotki z samym sobą”, czyli tajniki robienia selfie

 

Sesje coachingowe

Sesje indywidualne lub grupowe w zależności od potrzeb uczestników. Spotkania mają charakter spontaniczny i dowolną tematykę. Mogą odbywać się w dowolnej formie, wybranej przez uczestnika, t.j. spacer po plaży.  

 

Kurs gotowania tajskich potraw

Wszystkie potrawy zostaną najpierw samodzielnie przyrządzone, a potem zjedzone (gwarantujemy, że w mgnieniu oka!). Kurs obejmuje nie tylko poznanie oryginalnych przepisów kuchni tajskiej, ale także zasady balansowania smaków, które pozwolą nam po powrocie przyrządzić samodzielnie pikantne przysmaki i przywieźć kawałek Tajlandii do Polski.

 

Całodniowa wycieczka speedboat na wyspę Phi Phi

"Wyobraź sobie lagunę, lagunę zamkniętą skałami, nikt o niej nie wie, nikt nie ma tam wstępu... Wyspa jest prawdziwym rajem!" Znasz ten cytat? Właśnie te słowa usłyszał Leonardo DiCaprio w filmie "Niebiańska Plaża". Miejsce jest rzeczywiście rajskie... Stanowi połączenie 6 wysp, otoczonych turkusową wodą, białymi piaskami i stromymi skałami. 

Maya bay on phi phi ley, long beach phi phi don, leamtong phi phi don, kho bida nok, kho bida in, Diva Middle stone, Viewpoint phi phi don, Viking Cave, Bamboo Island

 

Całodniowa wycieczka na wyspy koło Krabi

Zatopione w lazurowym wybrzeżu strzeliste mogoty, zapierające dech w piersiach widoki, wspaniałe plaże. Idealne miejsce do wzięcia głębszego oddechu, relaksu i skupienia się na samym sobie.

Kho Hong, Kho loa da ling, Kho pak bia, Sea separated, Kho poda outside, Phra Nang cave, Railay Bay

 

Kurs nurkowania

Wspaniałe otwarte wody, otaczające wyspę Koh Yao Yai, nie pozostawiają innego wyboru. Turkusowa głębia korci, aby popłynąć trochę dalej niż zwykle. Początkujących uprzedzamy, że po tym niezwykłym doświadczeniu życie na powierzchni nie będzie już takie samo, jak wcześniej :) 

 

Dzień 10

Powrót do Polski

*Mamy plan, ale jest on otwarty na możliwości :) Wyjazd ma charakter spontaniczny, będziemy podążać za Waszymi oczekiwaniami :)

 

Prowadzący

 

 

Izabella Grabska

Coach, mentor, kobieta niezależna, która w życiu łączy biznes z pasją, czyli podróże z rozwojem osobistym. Przez 20 lat zdobywała doświadczenie w twardym biznesie, czuwając nad motywacją i samorealizacją pracowników wielu korporacji. Prezes Kancelarii Finansowej VIVAMUS, w której wszystko zawsze dopina na ostatni guzik, a jednocześnie spontaniczna podróżniczka, która przez 20 lat zjeździła niemalże całą kulę ziemską od Ameryki Południowej przez Afrykę po Azję.

 

Wojtek Korsak

Profesjonalny fotograf, który przez ponad 20 lat mieszkał i fotografował w Paryżu. Jako jedyny Polak miał swoją prywatną wystawę na wieży Eiffla. Jest autorem ponad 25-ciu indywidualnych ekspozycji w miastach takich jak Paryż, Numea, Waszyngton, Nowy Orlean, czy Palermo. Od 8 lat jest wykładowcą w Trójmiejskiej Szkole Fotografii.

 

Dlaczego trzeba tam być ?

- pobyt jest objęty profesjonalną opieką mentorską

- oferujemy analizę profilu motywacyjnego wg Profesora Stevena Reissa - pozwala ona poznać motywacje i potrzeby, których zaspokojenie jest podstawą do spełnionego życia zawodowego i prywatnego

- każdy uczestnik może wziąć udział w prywatnej sesji coachingowej, podczas której otrzyma praktyczne i życiowe case study 

- każdy uczestnik weźmie udział w profesjonalnej sesji fotograficznej

- w programie przewidujemy kurs nurkowania

- mała grupa inspirujących ludzi, gwarantuje kameralną, przyjemną atmosferę, indywidualne podejście do uczestnika i budowanie wartościowych relacji

- podniesiemy Twoje kompetencje interpersonalne, pomożemy rozwinąć Twoje wrodzone talenty

- będziemy budować Twoją samoświadomość i umiejętność promowania siebie,

- weźmiesz udział w warsztatach gotowania zakończonych tajską ucztą

- otrzymasz możliwość doświadczenia nowej kultury i codzienności życia w tajlandzkiej wiosce

- zwiedzisz okoliczne wyspy naszym prywatnym speedboat'em

 

Zapewniamy burzę pozytywnych emocji, słońca i inspiracji - naładowanie akumulatorów na cały nadchodzący rok

 /Users/wojtekkorsak/Desktop/TAJLANDIA JPG MAŁE/IMG_3019-kopia.jpg

 

Terminy i ceny :  

  *  10-20 listopada 2016    

cena regularna :  7.900 PLN    !!! cena specjalna tylko do 19 października :   4.900 PLN !!!

cena nie zwiera kosztu biletów lotniczych : ok 2.400 PLN  

 

  *  16-29 stycznia 2017  

cena regularna :  8.900 PLN   cena first minute do 20 października : 7.900 PLN

 

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania dotyczące szkolenie, prosimy wysyłać pod adres izabella@grabskamentoris.pl w tytule wiadomości wpisując “Tajlandia”.