Budowanie marki i zapomniany wizerunek

Budowanie marki i zapomniany wizerunek
  • Opublikowano: 2016-04-20

Rolą dobrego fotografa nie jest tylko i wyłącznie uchwycenie jakiegoś momentu, zrobienie zdjęcia. Pierwszoplanową rolę grają tu emocje, wrażenia, to “coś” co dotyka nas od razu po obejrzeniu zdjęcia. Życzę wszystkim by mieli okazję choć raz znaleźć się przed obiektywem Kasi Krajewskiej - Turyczyn - kobiety pełnej pasji do tego czym zajmuje się w życiu, właścicielki Wysokiej Szpilki i KKT Studio - Agencji Wizerunkowych. Spotkacie ją m.in. na wielu trójmiejskich konferencjach, a dokładniej rzecz biorąc - to ona znajdzie Was. Poza kadrami stricte biznesowymi Kasia Krajewska-Turyczyn tworzy wyjątkowe przedsięwzięcie dedykowane szczególnie kobietom.

Spójność jest najważniejsza

Rozwój osobisty - tak, wiedza i doświadczenie - owszem, jednak gdy chodzi o kwestię wizerunku zwykle okazuje się, że do tego aspektu nie przywiązujemy aż tak dużej uwagi. W modowej części blogosfery, w środowisku celebrytów wygląd wiedzie prym, jednak często biznes pozostaje tylko biznesem ubranym w tradycyjny mundurek. Nasz wizerunek czyli wygląd i ubiór, mimika twarzy, sposób bycia, wyrażania się czy nawet poruszania, są istotnymi czynnikami wpływającymi na to jak będziemy odbierani przez innych. Profesjonalne zdjęcia na stronie, doskonała strategia marketingowa powinny współgrać z codziennym ubiorem i wizerunkiem prezentowanym zarówno na konferencjach, wystąpieniach, jak i prywatnych spotkaniach. Tu chodzi o spójność marki osobistej, która jest obrazem i dowodem naszej wiarygodności i profesjonalizmu. Kasia to nie tylko fotograf ale i doskonały doradca, który swój biznes opiera na pasji i chęci pomocy w poszukiwaniu swojego stylu.

Forma i treść 

W obecnych czasach nasze umiejętności i wiedza to tylko drobna część naszego wizerunku i autoprezentacji. KKT Studio prowadzone przez Kasię, oferuje firmom i instytucjom doradztwo oraz tworzenie spójnej i nowoczesnej komunikacji graficznej, podkreślającej unikatowe cechy przedsiębiorstwa, a samym przedsiębiorcom, menadżerom i właścicielom firm pomaga w tworzeniu i fotograficznym dokumentowaniu oczekiwanego wizerunku osobistego.

Rola pierwszego wrażenia

To właśnie Kasia wraz z pozostałymi ekspertami, którzy ją wspierają w ramach obu jej działalności, powiedzą Wam, jak wywołać efekt "wow" na pierwszym spotkaniu, jakich błędów nie popełniać, zrobią kompletną metamorfozę Twojej szafy i garderoby. Celem całego zespołu jest pomoc w zbudowaniu Twojej marki osobistej, która przede wszystkim będzie autentyczna ale i spójna z Twoim charakterem oraz wykonywanym zawodem.

14-go dnia każdego miesiąca Kasia organizuje spotkania biznesowo-towarzyskie w studio fotograficznym Wysokiej Szpilki, serwując swoim gościom dużą dawkę inspiracji i pasji w miłym otoczeniu, podczas przyjemnej rozmowy. W ten dzień ze specjalistami z Wysokiej Szpilki porozmawiasz o pracy fotografów i stylistów, o sekretach dobrego wizerunku i udanych zdjęć – nie tylko biznesowych. Dowiesz się, że sesja zdjęciowa bywa wyzwaniem, ale często i szansą na lepsze określenie siebie, swoich potrzeb i aspiracji i jak bardzo korzystne ujęcia oraz adekwatny ubiór wpływają na samoocenę i motywację. Na wysokiej szpilce
 

Nie mogłam nie napisać o projekcie, którym Kasia zajmuje się z wielkim zapałem od kilku już lat. O tym trzeba wspomnieć! To marka Wysoka Szpilka. Kasia trzyma się blisko biznesowej strony fotografii, jednak przede wszystkim kobiecego wizerunku. Dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu pomaga budować kobietom pewność siebie, rozwijać poczucie własnej wartości, poczuć się dobrze w swoim ciele. To ona, wraz ze swoim profesjonalnym zespołem odpowiadają za przemiany kobiet. Stylistki, wizażystki, psycholog koloru wspólnie tą misję realizują poprzez działania edukacyjne dotyczące ubioru i wyglądu oraz jego wpływu na kobiety i ich otoczenie.Metamorfoza zewnętrzna, która dotyka również wewnętrznego piękna i pozwala je wydobyć zagłuszając tym samym wątpliwości dotyczących własnego wyglądu. Czasami drobne, czysto techniczne zmiany kobiety w podejściu do swojego wizerunku owocują wspaniałymi efektami oraz pewnością siebie i dumą z własnej kobiecości. Wysoka Szpilka promuje również sesje zdjęciowe dla każdej kobiety jako nowoczesny sposób podniesienia poczucia własnej wartości, pozbywania się kompleksów związanych z wyglądem.

"Jak Cię widzą, tak Cię piszą"

Nie można się nie zgodzić z tą frazą, choć bardzo by się chciało. Najważniejsze, żeby czuć się wyjątkowo, bo nie ma sensu marnować czasu na przeciętność. Kasia Krajewska-Turyczyn może wziąć sprawy w swoje ręce. Trudno nie ufać kobiecie z prawdziwą pasją :)

Udostępnij


Komentarze